ÖNEMLİ DUYURU!

Değerli Oyuncularımız ve Oyuncu Adaylarımız Ajansımız Çalışanları Olarak Az da Olsa Almış Olduğumuz Bir Kaç Şikâyet Telefonuna İstinaden Çok Geç Kalınmadan Herkesi Bilgilendirmek Adına Yapmış Olduğumuz Bu Açıklamayı Lütfen Dikkatli Bir Şekilde Okuyunuz.

GRAND YAPIM; 7. yılında başlangıçta edindiği ilkelerden taviz vermeden sektöründeki öncülüğüne devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana yapımcılığını üstlendiği projeler ile birçok başarı elde eden Grand Yapım dört yılı aşkın süredir televizyon dizi ve reklamlarına oyuncu temin etmektedir.

Ayrıca Oyuncu ve Oyuncu adaylarımızın birçoğu çeşitli projelerde yer alarak firmamızı gururlandıracak başarılar elde etmişlerdir.

Türk Sinema ve Dizi Sektörünün İlerlemesi ile Birlikte Bazı Merdiven Altı Diye Tabir Edilen “Sözde Ajanslar” Verdikleri İlanlarla Gazetelerde, Kendi Sitelerinde ve Sosyal Medyada Hiç İlgileri Olmadığı Halde Bizim Çalıştığımız Dizi İsimlerini Yazarak Ticari Kazanç Elde Etmeye Çalışmaktadır.

Bu Bahsi Geçen “Sözde Ajanslar”;

Hiçbir Şekilde OYUNCU VEREMEDİKLERİ Halde Web Sitelerinde Bizim Dizilerimizin Afişlerini Koyarak Kendi Başvuru Formlarına Yönlendirmektedirler.

Genelde Bu Ajanslar Bizi Arayarak Alt Ajanslık Teklif Etmekte ve Böylece Kişilere Verdikleri Vaatleri Tutmak Amacıyla, Onları Hizmet Verdiğimiz Dizi, Sinema ve Reklam Projelerine Gönderme Amacı Gütmektedirler.

Türk Sinema ve Dizi Sektörünün kamburu haline gelen bu “Sözde Ajanslar” çeşitli ahlaksızlıklarını sınır tanımazcasına göstermektelerdir.

Sosyal medya üzerinden ve çeşitli forumlarda organize bir şekilde Grand Yapım’ı karalayıcı ve itibarını zedeleyici çalışmalar yapmaktadır.

Yedi (7) yıldır profesyonel olarak hizmet veren Grand Yapım son aylarda ortaya çıkan bu olumsuz durumlar için gerekli yargı makamlarına müracaatlarını yapmış bulunmaktadır umuyoruz ki adaletin tecelli ettiği yerde haksızlıklar ortadan kalkar.

Oyuncu ve Oyuncu adaylarımızdan bu tarz asılsız ifadelerin yer aldığı söylemleri dikkate almamalarını ve firma yetkililerimize bildirmelerini önemle rica ederiz.


Haberi Paylaş